Aktualności

Turniej o Puchar Zarządu Kopalni Soli "Kłodawa" S.A.

puchar kopalniDnia 16 grudnia 2015r w hali sportowej przy Gimnazjum nr 1 w Kłodawie odbył się turniej strzelecki z karabinka pneumatycznego o Puchar Zarządu Kopalni Soli "Kłodawa" S.A.
W turnieju rywalizowało 10 drużyn po 6 zawodników każda (3 chłopców i 3 dziewczyny).

Oto lista uczniów reprezentujących naszą szkołę wraz ze zdobytymi punktami:
Kamil Jóźwiak - 97 pkt
Konrad Ostróżka - 96 pkt
Dawid Nowacki - 93 pkt
Klaudia Kruszyna - 94 pkt
Weronika Bryłka - 90 pkt
Monika Szafrańska - 89 pkt

Nasza drużyna zdobyła łącznie 559pkt na 600 pkt możliwych i zajęła 2 miejsce w kategorii drużynowej.
Najlepszym strzelcem w kategorii indywidualnej chłopców okazał się Kamil Jóźwiak, natomiast 4 miejsce zajął Marcin Ostróżka.
W kategorii indywidualnej dziewcząt 5 miejsce zajęła Klaudia Kruszyna.

Wyniki w kategorii Drużynowej:

1.Gimnazjum nr 1 Kłodawa I drużyna -568pkt
2.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kłodawie – 559pkt
3. Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Choceniu I drużyna - 551pkt
4.ZSR CKU Kościelec – 549pkt
5. Gimnazjum nr 1 Kłodawa II drużyna - 533pkt
6. Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Choceniu II drużyna – 528pkt
7. Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Choceniu III drużyna – 497pkt
8. Zespół Szkół Marysin – 492pkt
9.Gimnazjum w Dąbiu – 447pkt
10. Liceum Ogólnokształcące w Kole – 341pkt

Szkolna Liga Strzelecka

Szkolna Liga Strzelecka

Wyniki drużynowe

Miejsce             SZKOŁA                                  Turnieje - Punkty

Kolejka I

Luty

ZSP Kłodawa

p. leżąca

Kolejka II

Marzec

Kościelec


p. leżąca

KolejkaIII

Kwiecień

Koło


p. leżąca

KolejkaIV

Maj

Choceń


p. leżąca

Kolejka V

Czerwiec

Gim. Nr 1 Kłodawa

p. leżąca

Kolejka V

Czerwiec

Gim. Nr 1
Kłodawa

p. stojąca

SUMA

PUNKTÓW

1 Gimnazjum Nr 1 „I” Kłodawa 587 588          
2 Gimnazjum Nr 1 „II” Kłodawa 567 576          
3 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Kłodawa 561 570          
4 ZSR CKU „I” Kościelec 549 547          
5 Społeczne Liceum Ogólnokształcące Choceń 523 -----          
6 Gimnazjum Dąbie 500 516          
7 ZSR CKU „II” Kościelec 500 545          
8 Liceum Ogólnokształcące Koło 487 493          
9 Zespół Szkół Marysin-Lubraniec 482 -----          
10 Społeczna Zasadnicza Szkoła Zawodowa Choceń 474 -----          

Nasz arsenał

Strona w budowie

Członkowie

Opiekunowie:

mpawel paluszkiewiczPaweł Paluszkiewicz 

 

 

 

 

 

 


mjacek malicki

Jacek Malicki

 

 

 

 

 

 


mmariusz zimnicki

Mariusz Zimnicki 

 

 

 

 

 

 


 Członkowie:

Aneta Modrzejewska
Nauczyciel w ZSP Kłodawa


Izabella Dzięgielewska
Nauczyciel w ZSP Kłodawa


Jakub Ratajczyk
Rok urodzenia: 1997
Klasa: IIIC LO


Monika Szafrańska
Rok urodzenia: 1997
Klasa: IIIC LO


Patryk Wajer
Rok urodzenia: 1996
Klasa: IV TE Technikum


Dawid Nowacki
Rok urodzenia: 1996
Klasa: IV TE Technikum


Gracjan Danielewicz
Rok urodzenia: 1996
Klasa: IV TE Technikum


Weronika Bryłka
Rok urodzenia: 1998
Klasa: IIB LO


Klaudia Kruszyna
Rok urodzenia: 1998
Klasa: IIB LO


Adam Frydrych
Rok urodzenia: 1998
Klasa: IIB LO


Angelika Sadowska
Rok urodzenia: 1998
Klasa: IIB LO


Marcin Ostróżka
Rok urodzenia: 1999
Klasa: ITE Technikum


Marta Nitecka
Rok urodzenia: 1999
Klasa: IA LO